HAKKIMIZDA

 

PROMAR ULUSLARARASI TİCARET kurek dunyasi .com

 • Sık Sorulan Sorular

  Teslimat Süresi

  Seahorse teknelerin teslimatı ortalama 30 gündür. Kürekleri stoklama yaptığımızdan bekleme süresi bulunmamaktadır. İthal teknelerin teslimatı ortalama olarak 60-90 gündür.

  Teslimat Yeri ve Teslimat Şekli

  Deniz küreği tekneleri (Seahorse) Anadolu yakasında Kadıköy-Fenerbahçe-Ümraniyede Teslim alabilirsiniz. Diğer adreslere ve şehirlere teslimat için lütfen telefonla bizden teyit alınız. Ürünlerinizin zarar görmemesi açısından taşıyan firmaların kamyonetlerini seçerken dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Ithal urunlere ait siparişlerinizi İstanbul Atatürk Havaalanında tarafınıza teslim edeceğiz.

  Ödeme/Kredi Kartı

  Kredi kartı taksit imkanımız şuan malesef bulunmamaktadır.Deniz Küreği teknelerinde ödeme toplam tutarın 3'te biri üretimden önce, tekne üretimi bittiğinde teslim alınırken de geriye kalan 3'te 2'si yapılmaktadır. Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Ödeme için tarafımızdan banka hesap bilgilerimizi e-mail adresimizden temin edebilirsiniz.

  Renk Seçimi

  İthal veya Seahorse teknelerde talep ettiğiniz rengi bize iletebilirsiniz. Renk seçimi yapabileceğiniz ürünler sırasıyla : Seahorse Deniz Küreği Teknesi, Kanolardır. Diğer ithal ürünlerde ise üretici firmaların sabit renkleri bulunmaktadır.

  Teknelere Kürek dahil mi?

  Kürek Tekneleri,Deniz Küreği Tekneleri,Kanoların;satış fiyatlarına Kürek ve Römork dahil değildir. Harici ekipmanları sitemizden satın alabilirsiniz.

  İmalat

  Seahorse deniz küreği teknelerinin hammaddesi vinilester'dir. Seahorse Küreklerimiz karbondur Deniz küreği teknelerinin dirsekleri Kromdur.Tümü yerli üretimdir.

  Fiyatlarımız

  Türkiye genelinde Distribütörü olduğumuz markalar ve diğer ürünlerimiz ile sizin için fiyatlarımızı en ekonomik seviyede tutuyoruz fiyatlarımız sabittir.

  Seahorse Yarış/Antrenman?

  Seahorse Deniz Küreği tekneleri, antrenmanda, hobi amaçlı kullanabileceğiniz, aynı zamanda uluslararası ve Türkiye içerisinde yarışlara katılabileceğiniz avrupa yarış standartlarında üretilmiş Teknelerdir.

  İkinci el deniz küreği teknesi

  Lütfen telefon ile bilgi alınız, sizin için kontrol etmemiz gerekecektir.

  Sitenizde Fiyatlar Neden Bulunmuyor?

  Fiyatlarımız sabittir. Bizden e-mail veya telefon ile fiyat alabilirsiniz. Sitemizde fiyat gösterimini şuan için yapmamaktayız.

   

   


 • Müşteri Desteği

  Teknenizde yaşadığınız kazalardan dolayı oluşacak kırıklar tarafımızdan onarılabilmektedir

  Ekibimiz

  Her tekne yapımında 7 kişilik ekibimiz çalışmaktadır

  Hammadde

  Tekne üretiminde vinilester kullanılmaktadır. Teknelerimizin montajında kullanılan malzemeler İtalyadan ithal edilmektedir.

  Gelişim

  Üretimimizde sürekli yeniliklerle teknelerimizi güncellemekteyiz.

  Yerimiz

  Ümraniye Oto Sanayidedir , haritadan konumumuza bakabilirsiniz.

  İşte Ekibimiz

  Promar Uluslararası Ticaret firmamız ekibiyle yaklaşık 20 yıla aşkındır fiber tekne tecrübesine sahiptir. Ekibimiz 2017'de çok yeni tekneler ve projeler sunmayı amaçlıyoruz

  Deniz Küreği
  100%
  Kürek Teknesi
  90%
  Kürek
  90%
  Kano
  85%