NAKLİYE - TESLİMAT İŞLEMLERİ

 

PROMAR ULUSLARARASI TİCARET
www.kurekdunyasi.com

Teslimat kısmı deniz küreği teknelerindeki en önemli aşamadır. Teslimatta çok mühim sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Türkiyenin bir çok yerine Tır'lar ile taşıma yapılmaktadır fakat Tır'lar aynı zamanda sizin teknenizle birlikte farklı firmaların da bir çok ekipmanını taşımaktalar. Dolayısıyla biz ne kadar sağlam yükleme yapsak ta Tır yola çıktığında teknenize gelebilecek herhangi bir sorun ile ilgili biz garanti vermeyiz. Yaşanacak herhangi bir sorun tamamen taşıyıcı firmaya ait olur. Kendi nakliyenizi lütfen özenle seçiniz.

Özel taşıma işlemi tarafımızdan özel Volkswagen Amarok ve özel kürek teknesi römork'u ile yapılmaktadır. Özel nakliye km ve tekne sayısı olarak ücreti hesaplanır. Lütfen detayları bize sorunuz.

İmalat Süresi Nedir?

Seahorse teknelerin imalatı, bir tekne için 4 veya 5 gündür. İmalat bittiğinde teslimat işlemleri konuşulmaktadır. Kürekleri stoklama yaptığımızdan bekleme süresi bulunmamaktadır. İthal teknelerin teslimatı ortalama olarak 60-90 gündür.

Teslimat Nasıl olacaktır?

Teslimatı bizim yapmamızı ister iseniz özel nakliyemiz bulunmaktadır, fiyat teslim edilecek uzaklığa göre değişmektedir. Teslimatı kendiniz herhangi bir firma ile yapmak isterseniz Teknenizin zarar görmemesi açısından taşıyan firmayı özenle seçmenizi etmenizi tavsiye ederiz, aksi halde teknenize gelebilecek herhangi bir zarardan firmamız sorumlu değildir. Ithal urunlere ait siparişlerinizi İstanbul Atatürk Havaalanında tarafınıza teslim etmekteyiz.

Ödeme/Kredi Kartı

Kredi kartı taksit imkanımız şuan malesef bulunmamaktadır. Deniz Küreği teknelerinde ödeme toplam tutarın %50'si imalattan önce, kalan kısmı imalattan sonra teslimat aşamasında yapılmaktadır. Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Yeni KDV oranı %1 olarak hesaplanmaktadır.

Renk Seçimi

Sipariş vermeden önce bize tercih ettiğiniz rengi lütfen bildiriniz

Teknelere Kürek dahil midir?

Değildir.

Teknenizin ve küreklerin özellikleri nedir?

Seahorse deniz küreği tekneleri FISA standartlarında deniz yarış tekneleridir. Hammaddesi vinilester'dir. Seahorse Küreklerimiz karbondur Deniz küreği teknelerinin dirsekleri Kromdur

Fiyatlarımız

2018 yılında fiyatlarımız güncellenmiştir.

İkinci el deniz küreği teknesi

Malesef bulunmamaktadır. • Müşteri Desteği

  Teknenizde yaşadığınız kazalardan dolayı oluşacak kırıklar tarafımızdan ücrete tabi olarak onarılabilmektedir

  Hammadde

  Tekne üretiminde vinilester kullanılmaktadır. Teknelerimizin montajında kullanılan malzemeler İtalyadan ithal edilmektedir.

  Gelişim

  Üretimimizde sürekli yeniliklerle teknelerimizi güncellemekteyiz.

  Yerimiz

  Ümraniye Oto Sanayidedir , haritadan konumumuza bakabilirsiniz.

  İşte Ekibimiz

  Promar Uluslararası Ticaret firmamız ekibiyle yaklaşık 20 yıla aşkındır fiber tekne tecrübesine sahiptir. 2018'de çok yeni tekneler ve projeler sunmayı amaçlıyoruz

  Deniz Küreği
  100%
  Kürek Teknesi
  90%
  Kürek
  90%
  Kano
  85%